Na tej zakładce możesz zapoznać się z programem zajęć podczas rocznej Akademii Księżniczek i Akademii Książąt. Dowiesz się również jakie mamy zaplanowane imprezy i uroczystości.

Podczas rocznej Akademii Księżniczek i Książąt, dzieci będą miały szczególne przywileje z okazji swoich urodzin a wszystkie pociechy przygotują niespodziankę dla jubilatki lub jubilata.

Akademia Księżniczek i Książąt uczy tradycji polskiej a co za tym idzie - dzieci będą miały organizowaną mini Wielkanoc, mini Boże Narodzenie, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, Dzień Dziecka, będą przygotowywać się na sytuacje rodzinne związane z dniem Matki i Ojca, Dniem Babci i Dziadka.

Na zakończenie Akademii Księżniczek i Książąt odbędzie się uroczysty bal, na którym dzieci uzyskają tytuł Księżniczki i Księcia oraz zostaną im nałożone na głowy korony i wręczone dyplomy. Każda ukoronowana Księżniczka i każdy ukoronowany Książę bedą musieli wpisać się do Księgi Księżniczek i Książąt. Cała uroczystość zostanie uwieczniona na kamerze oraz na zdjęciach.

 

                                     Zapraszamy na nasz facebook. Kliknij