7 lutego 2014 pojawiliśmy się w Głosie Wielkopolskim :) Każdy, kto ma ochotę przeczytać na nasz temat artykuł może kliknąć na link: artykuł w Głosie Wielkopolskim

 

31 sierpnia 2013 roku o godzinie 14:30 zobaczymy się na festynie rodzinnym, organizowanym przez Dom Kultury "Jędruś". Zapraszamy wszystkich Rodziców i Dzieci do wspólnej zabawy i konkursów z nagrodami. Podczas festynu będzie można zapisać swoje Dziecko na nasze zajęcia, które będą organizowane w Domu Kultury "Jędruś".

 

Już od września ruszamy z nową edycją Akademii Księżniczek i Książąt. Zapisz się na nasze zajęcia w swoim Przedszkolu, Szkole lub Domu Kultury w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Zajęcia rozpoczną się we wrześniu a zakończą w czerwcu książęcym balem :) Do zobaczenia we wrześniu 2013 :)

 

W wakacje letnie 2013 odbyły się półkolonie z Akademią Księżniczek i Książąt. W lipcu i sierpniu 2013 gościliśmy w poznańskich domach kultury. W ramach półkolonii dla dzieci i młodzieży uczyliśmy się poprzez zabawę dobrego zachowania przy stole oraz codzinnych miłych zachowań wśród równieśników i wobec dorosłych. Zapraszamy do obejrzenia nas w reportażu przygotowanym przez lokalną telewizję: kliknij tutaj na reportaż przygotowany przez telewizję WTK  (film rozpoczyna się po 30 sekundach).

 

Dziękujemy poniżej wymienionym Domom Kultury z Poznania za wspaniałą współpracę :)

 Dom Kultury "Na Skarpie" w Poznaniu

Dom Kultury "Dąbrówka" w Poznaniu

Dom Kultury "Raszyn" w Poznaniu

Młodzieżowy Dom Kultury 3 w Poznaniu

 Dom Kultury "Jędruś" w Poznaniu

 

W najbliższy czwartek 14 marca 2013 o godzinie 17:00

w Szkole Podstawowej nr 74 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu, ul. Trybunalska 17/25

odbędzie się zebranie dla Rodziców zainteresowanych zapisaniem swoich Dzieci do Akademii Księżniczek i Książąt. Podczas zebrania będzie można dopytać o wszelkie szczegóły, ustalić do której grupy zostanie zapisane Dziecko (porannej czy popołudniowej) oraz wypełnić formularz zgłoszenia. 

W najbliższą środę 13 marca w godzinach od 14:00 do 17:00

w Przedszkolu nr 6 "Polne Kwiatki" w Poznaniu, os. Lecha 79

odbędziemy dyżur dla Dzieci i Rodziców zainteresowanych Akademią Księżniczek i Książąt. Podczas dyżuru będzie można dopytać o wszelkie szczegóły, ustalić do której grupy zostanie zapisane Dziecko (porannej czy popołudniowej) oraz wypełnić formularz zgłoszenia.

 

                                     Zapraszamy na nasz facebook. Kliknij